16 грудня. Найбільше спасіння, яке тільки можливо уявити.

Ісус взяв на себе наші гріхи...

«Ось дні наступають, говорить Господь, і складу Я із домом Ізраїлевим і з Юдиним домом Новий Заповіт…» – Єремії 31:31

Бог є справедливий, святий та відділений від грішників, таких як ми. Це є нашою головною проблемою на Різдво чи у будь-яку іншу пору християнських свят. Як ми можемо примиритись із справедливим та святим Богом?

Тим не менше, Бог є милостивий, і він пообіцяв у Єремії 31 (500 років до Христа), що прийде час, коли Він зробить щось нове. Він замінить тіні Реальністю Месії. І Він потужно діятиме у наших життях, і напише Свою волю на наших серцях, щоб ми не були поневолені зовні, але хотіли із середини любити Його, довіряти Йому та слідувати за Ним.

Це було би найбільшим спасінням, яке тільки можна уявити, – якби Бог запропонував нам найпрекраснішу Реальність у Всесвіті, а потім діяв у нас щоб ми могли насолоджуватись нею із найбільшою свободою та радістю, які тільки існують. Це було би справжнім подарунком на Різдво, який варто оспівувати у піснях.

Насправді, це і є тим, що Він пообіцяв. Але є величезна перешкода. Наші гріхи. Вони відділяють нас від Бога через нашу неправедність.

Як тоді святий та справедливий Бог буде відноситись до нас грішників із такою великою добротою, що дасть нам найпрекраснішу Реальність у Всесвіті (Свого Сина) із найбільшою можливою радістю?

Відповідь така, що Бог поклав наші гріхи на Свого Сина, і осудив їх там. Усунувши таким чином проблему гріха, Бог може відноситись до нас із милістю, залишаючись справедливим та святим у той самий час. Євреям 9:28 каже: «Христос один раз був у жертву принесений, щоб понести гріхи багатьох».

Христос взяв наші гріхи на своє тіло, коли Він помирав. Він взяв на себе наш осуд. Він зняв нашу вину. І це означає, що гріхів більше немає. Їх немає більше у Божому розумі як підстави для нашого осудження. У цьому сенсі, Він «забуває» їх. Смерть Христа поглинула наші гріхи.

Це означає, що Бог зараз має свободу, у Своїй справедливості, обдарувати нас Новим Завітом. Він дає нам Христа, найвеличнішу Реальність у Всесвіті, щоб ми насолоджувались Ним. І Він пише Свою волю – Своє серце – на наших серцях, ось тому ми можемо любити Христа, довіряти Христові і слідувати за Ним із середини, маючи свободу та радість.

(с) “Good News For Great Joy” at desiringgod.org

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s