17 грудня. Різдвяна модель місіонерства.

Христос посилає учнів

«Як на світ Ти послав Мене, так і Я на світ послав їх.» – Івана 17:18

Різдво – це модель для місіонерства. Місіонерство – дзеркало Різдва. Як для мене, так і для вас.

Наприклад, різні небезпеки. Христос прийшов до своїх, а свої не прийняли Його. Так само можуть не приймати і вас. Вони будували плани як заподіяти Йому зло. Так само можуть будувати плани як заподіяти зло і вам. У нього не було постійного дому. Так само і у вас може не бути постійного дому. Вони свідчили фальшиво проти Нього. Так само можуть свідчити фальшиво і проти вас. Вони завдавали Йому ударів та насміхалися з Нього. Так само можуть завдавати ударів та насміхатись із вас. Він помер після трьох років служіння. Так само і ви…

Але є небезпека, яка набагато гірша від усіх перерахованих вище. Ісус уникнув цієї небезпеки. Її так само можете уникнути і ви.

У середині 16 століття Франциск Хав’єр (1506-1662), Католицький місіонер, написав отцеві Пересу із Малакії (тепер це частина Індонезії) про небезпеки місії у Китай. Він сказав:

Найбільша небезпека із усіх небезпек – це втратити довіру та впевненість у милість Божу… Перестати довіряти Йому – це набагато більш жахливо, ніж уся інша фізична шкода, яку вороги Божі разом можуть завдати нам. Адже без Божого дозволу ні диявол, ні його людські слуги не можуть завдати нам шкоди навіть найменшим чином.

Найбільша небезпека, із якою зіштовхується місіонер, – це перестати надіятись на милість Божу. Якщо ми уникаємо цієї небезпеки, то всі інші втрачають своє жало.

Господь перетворить кожен кинджал на скіпетр у наших руках. Як каже Дж. В. Александер: «Кожна мить теперішнього служіння буде щедро відплачена мільйонами століть слави».

Христос зумів уникнути небезпеки недовіри Богові. Тому, Бог сильно підвищив Його!

Пам’ятайте під час цього Адвенту, що Різдво – це модель для місіонерства. Як для мене, так і для вас. Місіонерство – це небезпеки. А найбільша небезпека – це перестати довіряти Божій милості. Якщо ви прогнетеся та перестанете довіряти Богові – усе буде втрачено. Якщо переможете у цій боротьбі, тоді ніщо вже не зможе завдати вам шкоди впродовж мільйонів століть.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s