18 грудня. Різдво дає свободу

Христос зробив нас справді вільними!

А що діти були учасниками тіла і крови, то й Він подібно участь у тому взяв, щоб смертю знищити того, хто мав владу смерти, тобто диявола, і визволити тих, що їх страх смерти все життя тримав у рабстві. – Євреїв 2:14,15

Ісус став людиною, тому що потрібно було, щоб померла людина, яка була більш ніж просто людиною. Бог воплотився для того, щоб мати можливість померти.

Христос не ризикував померти. Він прийняв смерть. Саме для цього Він прийшов: не на те, щоб служили Йому, але щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох (Марка 10:45).

Нічого дивного у тому, що Сатана намагався відвернути Ісуса від хреста! Саме через хрест Ісус знищив Сатану. Як це відбулося?

«Влада смерті» – це можливість зробити так, щоб люди боялися смерті. «Влада смерті» – це та сила, яка тримає людей у рабстві страху смерті. Це та сила, яка тримає людей у гріхах, так що смерть приходить як страшна річ.

Але Ісус забрав у Сатани цю владу. Він обеззброїв його. Він дав нам броню праведності, яка захищає нас від звинуваченнь диявола.

Різдво дає нам свободу. Свободу від страху смерті.

Ісус прийняв нашу природу у Вифлеємі, щоб вмерти нашою смертю у Єрусалимі, щоб і ми могли були безстрашними у тому місті, де ми живемо. Так, саме безстрашними. Тому що якщо вже немає найбільшої загрози моїй радості, тоді чому мене повинні переймати ці маленькі речі? Ви скажете: «Ну добре, я не боюся смерті, але я боюсь втратити свою роботу». – Ні. Ні. Подумайте!

Якщо смерті (я сказав смерті – коли немає пульсу, холод і т.д.!) – якщо смерті ми вже більше не боїмось, то ми є вільними, справді вільними. Вільними щоб ризикувати під сонцем Христа і заради любові. Рабства хвилювання більше немає.

Тож коли Син вас визволить, то справді станете вільні.

(с) “Good News For Great Joy” at desiringgod.org

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s