19 грудня. Найуспішніше відступання Бога.

Joseph brothers reunited

Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних,і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!” Фил. 2:9-11
Різдво – це найуспішніше відступання Бога. Йому завжди подобалось являти свою силу через очевидну поразку. Він робить тактичні відступання для того, щоб отримати стратегічні перемоги.

Йосип отримав обіцянку сили та слави у своєму сні (Буття 37:5-11). Але щоб отримати цю перемогу, йому довелось бути рабом у Єгипті. Але ніби цього було недостатньо, коли його умови покращились тому що він був цілісною людиною, він став гірше раба – в’язнем.

Але це все було заплановано. Адже там у в’язниці він познайомився із придворним фараона, який в кінці-кінці привів його до фараона, і той поставив його над Єгиптом. Який малоймовірний шлях до слави!

Але такий є Божий шлях – навіть для власного Сина. Він опустошив Себе та прийняв вид раба. Гірше ніж раба – в’язня – і був страчений. Але, як і Йосип, він дотримався своєї цілісності. “Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно” (Филип’ян 2:9-10). 

І це є Божий шлях для нас також. Він нам обіцяє славу – якщо ми страждатимемо з Ним (Рим. 8:17). Шлях догори іде донизу. Шлях вперед іде назад. Шлях до успіху іде через призначені Богом відступання. Вони завжди будуть виглядати так, і ви будете відчувати так, ніби це провал.

Якщо Йосип та Ісус навчають нас чогось цього Різдва, то це є ось що: “Бог задумав це на добро!” (Бут. 50:20).

 

Ви, боязкі святі, наберіться нової сміливості, –

Хмари, яких ви так боїтесь – є повними милості,

Вони виллються як благословіння на вашу голову

(куплет із гімну Вільяма Купера)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s