22 грудня. Щоб ви повірили.

Ісус вдруге прийде на хмарах

Багато ж і інших ознак учинив був Ісус у присутності учнів Своїх, що в книзі оцій не записані. Це ж написано, щоб ви увірували, що Ісус є Христос, Божий Син, і щоб, віруючи, життя мали в Ім’я Його! Iвана 20:30,31

Я настільки сильно відчуваю, для нас, тих хто виріс у Церкві, хто може у сні викласти великі доктрини нашої віри, хто позіхає коли зачитується Апостольський Символ Віри, – що для нас щось потрібно зробити, щоб допомогти нам знову відчути благоговіння, страх, подив, чудо Сина Божого, Який породжений Отцем від вічності, Який відображує усю славу Божу, Який є власне образом Його істоти, через Якого усе було створено, Який тримає Всесвіт словом сили Своєї.

Поміж усіх казок, які були коли-небудь написані, усіх містичних трилерів, фантастичних розповідей, ви ніколи не знайдете розповіді більш приголомшуючої, більш дивовижної, неймовірної та захоплюючої, ніж історія втілення Сина Божого.

Але ж наскільки ми глухі! Які черстві та бездушні до Його слави та Його історії! Як часто мені доводилось каятись на казати: «Боже, пробач мені, що вигадані людьми історії зворушують мої почуття, моє благоговіння, подив, захоплення та радість більше, ніж Твоя власна істинна історія»

Сучасні космічні трилери, такі як Зоряні Війни чи Імперія наносить удар у відповідь можуть мати таку користь для нас: вони можуть впокорити нас, привести нас до покаяння та показати, що ми насправді спроможні до подиву та благоговіння. І ми так рідко це відчуваємо, коли роздумуємо про вічного Бога, про реальний живий зв’язок із Ним у Ісусі з Назарету.

О, як я молюсь про злиття Духа Божого на мене та на вас. Я молюсь, щоб Дух Святий увірвався та зворушив моє життя, викликав у мені страх перед Богом, пробудив мене до усвідомлення неймовірної реальності Бога.

Одного дня ми побачимо, як блискавка розійдеться по небу від сходу сонця до його заходу, і там хмарах з’явиться Хтось схожий на Сина Людського із своїм військом ангелів у палючому вогні. І ми побачимо Його чітко. Чи від страху, чи від простої схвильованості ми будемо тремтіти та будемо дивуватися, як ми так довго могли жити із таким домашнім та безпечним Христом.

Ці речі написані, щоб ми могли повірити, що Ісус Христос – це Син Божий, який пришов у цей світ. Насправді повірити.

(с) “Good News For Great Joy” at desiringgod.org

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s