23 грудня. Невимовний Божий Дар

Божий Дар - Його любов до нас у Ісусі Христі


Бо коли ми, бувши ворогами, примирилися з Богом через смерть Сина Його, то тим більше, примирившися, спасемося життям Його. І не тільки це, але й радіємо в Бозі через Господа нашого Ісуса Христа, що через Нього одержали ми тепер примирення.

Римлян 5:10-11

Як ми можемо практично отримати примирення з Богом та торжествувати у Ньому? Єдина відповідь: через Ісуса Христа. Це означає, що Ісус Христос, такий яким ми Його бачимо на сторінках Біблії, Його робота та Його слова, повинні стати основним змістом нашого поклоніння Богу. Прославлення Бога без Ісуса Христа не звеличує Христа.

У 2 Коринтян 4:4-6 Павло описує це двома способами. У 4 вірші він каже, що ми бачимо «Славу Христа, а Він образ Божий». А у 6 вірші він каже, що ми бачимо «Славу Божу в Особі Христовій». У обох випадках ми бачимо усю суть. Ми бачимо Христа, образ Божий; і бачимо Бога, у особі Христа.

Практично, торжествувати у Бозі, – це радіти тим, що ми бачимо та знаємо про Бога у особі Ісуса Христа. Найповніше ми досвідчуємо це, коли любов Божа виливається в наші серця Святим Духом, як написано у Рим. 5:5.

Суть Різдва ось у чому. Бог не лише заплатив за наше примирення смертю Господа Ісуса Христа (10 вірш), і не тільки дозволив нам отримати це примирення через Господа Ісуса Христа (вірш 11), але й зараз, як каже вірш 11, ми радіємо в Бозі через Господа нашого Ісуса Христа.

Ісус заплатив ціну, щоб ми мали мир з Богом. Ісус зробив нас спроможними отримати це примирення та відкрити Його Дар. Сам Ісус сіяє блискуче – Він і є тим невимовним Даром – Бог прийшов у тілі. Саме це і зворушує наші серця радістю Божою.

Подивіться на Ісуса в це Різдво. Отримайте примирення, яке Він приніс. Не залишайте подарунок на поличці запакованим. І не розпаковуйте його для того, щоб отримати свої інші задоволення.

Відкрийте його та радійте самим Даром. Торжествуйте у Ньому. Нехай Він стане вашим задоволенням. Нехай Він стане вашим скарбом.

(с) “Good News For Great Joy” at desiringgod.org

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s