24 грудня. З’явився Син Божий.

Ісус прийшов щоб ми не грішили!

Діточки, хай ніхто вас не зводить! Хто чинить правду, той праведний, як праведний Він! Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з’явився Син Божий, щоб знищити справи диявола. Івана 3:7-8

Коли 8 вірш каже, «Тому то з’явився Син Божий, щоб знищити справи диявола», що це за «справи диявола» маються на увазі? Відповідь зрозуміла з контексту.

Вірш 5 – це паралельне місце: «Ви знаєте, що Він був з’явився, щоб гріхи наші взяти». Слова «Він з’явився» використовуються у 5 вірші та у 8 вірші. Отож, мабуть «справи диявола», які Ісус прийшов зруйнувати, – це наші гріхи. Перша половина 8 вірша підтверджує це: «Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку».

Тут говориться про гріхи, а не про хвороби, не про зламані машини, і т.д. Ісус прийшов у цей світ, щоб допомогти нам перестати грішити.

Дозвольте мені додати сюди істину з 1 Івана 2:1: «Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили». Іншими словами, я досягаю цілей Різдва (3:8), цілей втілення Сина Божого. Потім він додає (2:2), «А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу».

А тепер подивіться, що це все означає: Це означає, що Ісус з’явився у світ заради двох причин. Він прийшов, щоб ми могли перестати грішити; і Він прийшов та помер для того щоб було ублагання – замісна жертва, яка усуває гнів Божий на нас за наші гріхи, якщо ми таки грішимо.

(с) “Good News For Great Joy” at desiringgod.org

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s