Щирі вітання!

Вітаю кожного, хто потрапив на цю сторінку!

Ця сторінка створена для християн, а саме для підбадьорення нашого у щоденному слідуванні за Ісусом Христом. Святе Письмо заохочує нас таким чином піклуватись один про одного: Утішайте тому один одного, і збудовуйте один одного, як і чините ви! (1Сол.5:11)

Якщо Ви ще не примирились із Богом, маєте свої думки, переживання та запитання, то цей блог і для Вас – ласкаво прошу до спілкування!

Чому сторінка називається саме “Слова Благодаті”?

Ось відповідь: У сьогодніші дні, коли так багато наш розум повинен сприймати різної інформації та приймати рішення, кожен із нас більш усього потребує слів благодаті:

  • Його благодать зміцнює серце: Бо річ добра зміцняти серця благодаттю (Євр.13:9)
  • Його благодать дає радість у життєвих труднощах: Повідомляємо ж вас, браття, про Божу благодать, що дана Церквам македонським, що серед великого досвіду горя вони мають радість рясну, і глибоке їхнє убозтво збагатилось багатством їхньої щирости; (2Кор.8:1,2)
  • Слова Ісуса Христа – це були слова благодаті: І всі Йому стверджували й дивувались словам благодаті, що линули з уст Його. (Лук.4:22)
  • І наші слова повинні подавати благодать: Нехай жадне слово гниле не виходить із уст ваших, але тільки таке, що добре на потрібне збудування, щоб воно подало благодать тим, хто чує. (Еф.4:29)
  • Благодать навчає нас як жити: Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці (Тит.2:11,12)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s